✨ New Arrivals Just Dropped!Explore



Voltric Lite Black/Yellow 4UG5
VOLTRIC LITE
SPECS
| Flex | Hi-Flex |
|---|---|
| Frame | Graphite / Tungsten |
| Shaft Composition | Graphite |
| Length | 10 mm longer |
| Weight Grip Size | 906 |
| Color(s) | Black / Yellow |
| Stringing Advice | 4U: 19 - 24 lbs |
| Item Code | VTLT |

AERO+BOX Frame
Combines solid hitting feel and quick swing.
$71.43
Voltric Lite Black/Yellow 4UG5—
$71.43
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
VOLTRIC LITE
SPECS
| Flex | Hi-Flex |
|---|---|
| Frame | Graphite / Tungsten |
| Shaft Composition | Graphite |
| Length | 10 mm longer |
| Weight Grip Size | 906 |
| Color(s) | Black / Yellow |
| Stringing Advice | 4U: 19 - 24 lbs |
| Item Code | VTLT |

AERO+BOX Frame
Combines solid hitting feel and quick swing.
