
YONEX Astrox 88 Play (Gen 3) Badminton Racquet Black/Silver (STRUNG)
| Flex | Medium |
|---|---|
| Frame | Graphite |
| Shaft | Graphite |
| Length | 10 mm longer |
| Weight / Grip | 4U (Avg. 83g) G5 |
| Stringing Advice | 4U: 20 - 28 lbs |
| Color(s) | Black / Silver |
| Item Code | 3AX88-PL |
Original: $82.14
-65%$82.14
$28.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Flex | Medium |
|---|---|
| Frame | Graphite |
| Shaft | Graphite |
| Length | 10 mm longer |
| Weight / Grip | 4U (Avg. 83g) G5 |
| Stringing Advice | 4U: 20 - 28 lbs |
| Color(s) | Black / Silver |
| Item Code | 3AX88-PL |















