✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

YONEX Astrox 77 Play Badminton Racquet 4UG6 (STRUNG)
| FLEX | Hi-Flex |
|---|---|
| FRAME | Graphite |
| SHAFT COMPOSITION | Graphite |
| LENGTH | 10 mm longer |
| WEIGHT / GRIP | 4U(Avg:83g)G6 |
| STRINGING ADVICE | 4U: 19 – 27 lbs |
| RECOMMENDED STRING | Control Players: AEROBITE Hard Hitters:EXBOLT65 |
| COLOR(S) | High orange |
| ITEM CODE | AX77-PL |
$25.00
Original: $71.43
-65%YONEX Astrox 77 Play Badminton Racquet 4UG6 (STRUNG)—
$71.43
$25.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| FLEX | Hi-Flex |
|---|---|
| FRAME | Graphite |
| SHAFT COMPOSITION | Graphite |
| LENGTH | 10 mm longer |
| WEIGHT / GRIP | 4U(Avg:83g)G6 |
| STRINGING ADVICE | 4U: 19 – 27 lbs |
| RECOMMENDED STRING | Control Players: AEROBITE Hard Hitters:EXBOLT65 |
| COLOR(S) | High orange |
| ITEM CODE | AX77-PL |















