✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

YONEX Arcsaber 11 Play Badminton Racquet 4UG6 Grayish Pearl (STRUNG)
SPECS
| Flex | Medium |
|---|---|
| Frame | Graphite |
| Shaft Composition | Graphite |
| Length | 10 mm longer |
| Weight / Grip | 4U (Avg.83g) G5, 6 |
| Stringing Advice | 4U: 19 - 27 lbs |
| Color(s) | Grayish Pearl |
| Item Code | ARC11-PL |
$27.50
Original: $78.57
-65%YONEX Arcsaber 11 Play Badminton Racquet 4UG6 Grayish Pearl (STRUNG)—
$78.57
$27.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
SPECS
| Flex | Medium |
|---|---|
| Frame | Graphite |
| Shaft Composition | Graphite |
| Length | 10 mm longer |
| Weight / Grip | 4U (Avg.83g) G5, 6 |
| Stringing Advice | 4U: 19 - 27 lbs |
| Color(s) | Grayish Pearl |
| Item Code | ARC11-PL |













