✨ New Arrivals Just Dropped!Explore


YONEX Arcsaber 2 Ability Badminton Racquet 4UG5 Black/Pink (STRUNG)
| Flex | Hi-Flex |
|---|---|
| Frame | HT Graphite |
| Shaft | Graphite |
| Length | 10 mm longer |
| Weight / Grip | 4U5,6 |
| Stringing Advice | 4U: 20 - 30 lbs |
| Recommended String | Control Players: NANOGY 98 Hard Hitters: NANOGY 95 |
| Color(s) | Black / Pink |
| Made In | China |
| Item Code | ARC2A |
$31.25
Original: $89.28
-65%YONEX Arcsaber 2 Ability Badminton Racquet 4UG5 Black/Pink (STRUNG)—
$89.28
$31.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Flex | Hi-Flex |
|---|---|
| Frame | HT Graphite |
| Shaft | Graphite |
| Length | 10 mm longer |
| Weight / Grip | 4U5,6 |
| Stringing Advice | 4U: 20 - 30 lbs |
| Recommended String | Control Players: NANOGY 98 Hard Hitters: NANOGY 95 |
| Color(s) | Black / Pink |
| Made In | China |
| Item Code | ARC2A |












