

YONEX Astrox 01 Ability Badminton Racket White/Pink 4UG5 (Strung)
ASTROX 01 Ability
| Flex | Hi-Flex |
|---|---|
| Frame | Graphite |
| Shaft Composition | Graphite |
| Length | 10 mm longer |
| Weight Grip Size | 4UG5 (Ave.83g) |
| Color(s) | Red |
| Stringing Advice | 4U: 20 - 28 lbs |
| Item Code | AX01AGE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
ASTROX 01 Ability
| Flex | Hi-Flex |
|---|---|
| Frame | Graphite |
| Shaft Composition | Graphite |
| Length | 10 mm longer |
| Weight Grip Size | 4UG5 (Ave.83g) |
| Color(s) | Red |
| Stringing Advice | 4U: 20 - 28 lbs |
| Item Code | AX01AGE |
















