✨ New Arrivals Just Dropped!Explore






YONEX Astrox 77 Tour Limited Edition Shutter Series Badminton Racquet 4UG6 Light Beige (UNSTRUNG)
| FLEX | Medium |
|---|---|
| FRAME | Graphite |
| SHAFT COMPOSITION | Graphite |
| LENGTH | 10 mm longer |
| WEIGHT / GRIP | 4U(Avg:83g)G6 |
| STRINGING ADVICE | 4U: 19 – 27 lbs |
| RECOMMENDED STRING | Control Players: AEROBITE Hard Hitters:EXBOLT65 |
| COLOR(S) | LIGHT BEIGE |
| ITEM CODE | AX77-TEX LBE |
$55.00
Original: $157.14
-65%YONEX Astrox 77 Tour Limited Edition Shutter Series Badminton Racquet 4UG6 Light Beige (UNSTRUNG)—
$157.14
$55.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| FLEX | Medium |
|---|---|
| FRAME | Graphite |
| SHAFT COMPOSITION | Graphite |
| LENGTH | 10 mm longer |
| WEIGHT / GRIP | 4U(Avg:83g)G6 |
| STRINGING ADVICE | 4U: 19 – 27 lbs |
| RECOMMENDED STRING | Control Players: AEROBITE Hard Hitters:EXBOLT65 |
| COLOR(S) | LIGHT BEIGE |
| ITEM CODE | AX77-TEX LBE |
















