

YONEX Nanoflare 700 Play Badminton Racquet 4UG5 Midnight Purple (STRUNG)
| Flex | Hi-Flex |
|---|---|
| Frame | Graphite |
| Shaft | Graphite |
| Length | 10 mm longer |
| Weight / Grip | 4U5 |
| Stringing Advice | 4U: 20 - 28 lbs |
| Color(s) | Midnight Purple, Silver / Sky Blue |
| Made In | China |
| Item Code | 2NF700PL |
Original: $71.43
-65%$71.43
$25.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Flex | Hi-Flex |
|---|---|
| Frame | Graphite |
| Shaft | Graphite |
| Length | 10 mm longer |
| Weight / Grip | 4U5 |
| Stringing Advice | 4U: 20 - 28 lbs |
| Color(s) | Midnight Purple, Silver / Sky Blue |
| Made In | China |
| Item Code | 2NF700PL |














